gallery/logo_ltcs_transparent
gallery/logo ltk_transparent
gallery/itf_official_logo

Tālrunis: +371 26 016 184 (info latviešu valodā)

                 +371 26 674 746 (инфо на русском языке)

 

E-pasts: skltcs@gmail.com

 

Liepājas iela 3b, Rīga, Āgenskalns

Sporta centrs 3B, 3.stāvā

Taekwon-do ITF forma ir speciāls kostīms, kurš tiek saukts par Dobok. Visiem, kuri nodarbojas ar Taekwon-do ITF ir nepieciešams Starptautiskās Tekvon-do federācijas (ITF) atzīts Dobok.


Doboks sastāv no jakas, biksēm un jostas. Tam ir jābūt baltā krāsā, kas ir pieņemta kā tradicionālā krāsa korejas kostīmiem. Jakas piedurknei garumā ir jābūt līdz plaukstas locītavai. Jakai garumā ir jānosedz gurnu augšējā daļa, biksēm ir jānosedz potītes locītava. Ir atļauts vilkt baltu T-kreklu zem jakas.

Mainoties sportista kvalifikācijai mainās arī jostas krāsa.

Taekwon-do ITF jostu pamatkrāsas ir: balta, dzeltena, zaļa, zila, sarkana un melna. Jebkāda veida rotājumi, nozīmītes, uzraksti un dizaina koriģējumi nav pieļaujami. Sacensībās un kvalifikācijas eksāmenos sportisti bez Doboka netiek pielaisti. Uz treniņu nodarbību bez Doboka sportists var būt pielaists tikai ar trenera atļauju.


Obligātā forma: Latvijas Tekvon-do federācijas atzīts ITF Doboks, sporta kluba LTCS uzšuve uz Doboka, sporta kluba LTCS krekliņš un baika.

LTCS uzšuve ir jāpiešuj dobokam, 15 cm zem kreisās rokas pleca līnijas.

Latvijas karogs uzšuve ir jāpiešuj dobokam, krūšu labajā pusē pa vidu, ITF emblēmas viduslīnijas augstumā. 

Latvijas izlases komandas sportistiem: Obligāti jābūt Latvijas izlases komandas sporta tērpam un izlases komandas krekliņam. Nepieciešami speciāli Tekvon-do apavi.


Treniņā, dalībai sacensībās, apmācību semināros un kvalifikācijas atestācijas eksāmenos, kuru laikā mūsu skolas sportistam ir nepieciešams demonstrēt sparinga tehniku, katram dalībniekam ir jābūt sekojošam ekipējumam:

  • Obligātais ekipējums: futas (pēdu aizsardzībai), cimdi (10 oz), ķivere, apakšstilbu aizsargi, cirkšņa aizsargprotektors (vīriešiem), krūšu aizsargprotektors (jaunietēm virs 12 gadi un sievietēm), kapa (zobu aizsargs), aizsarg veste (līdz 9 gadiem. Aizsargā sportista vēderu no priekšpuses, sāniem un no aizmugures, kā arī vēdera apakšu un atslēgas kaulu). 

  • Papildus ekipējums (pēc izvēles): pēdas bandāža, ceļu aizsargi, speciāli Tekvon-do apavi.

Все занимающиеся Таэквон-до ИТФ должны иметь официальную форму - добок ИТФ.


Для участия в соревнованиях, семинарах и аттестациях, во время которых спортсмену необходимо спарринговать, каждый участник обязан быть экипирован следующим снаряжением:

  • Обязательная экипировка: футы (защита ног), перчатки (с открытой ладонью) для Таэквон-до ИТФ, шлем, защита паха (для мужчин) и защита груди от 12 лет (для женщин), капа (защита зубов), защитный жилет до 9 лет (защищает туловище спортсмена спереди, по бокам и сзади, а также низ живота и ключицы)
  • Дополнительная экипировка (по желанию): защита голени, специальная обувь для Таэквон-до.
  • Для спортсменов сборной Латвии обязательно иметь специальный костюм и футболку сборной Латвии.
gallery/flat-suit-white
gallery/pu-guantes-10oz-azulrojo_pr
gallery/pubotaazulroja_pr
gallery/3
gallery/daedo-wt-shin-guards-dae15713-2-copy
gallery/groin-guard-02
gallery/a5ih3o3ke50sb95enrgdw3xx59iaupy9
gallery/b306ba-jr-u_1
gallery/belt-all-color
gallery/shoes-for_taekwondo
gallery/shevron ltcs
gallery/karogs-600x321