gallery/logo_ltcs_transparent
gallery/logo ltk_transparent
gallery/itf_official_logo

Tālrunis: +371 26 016 184 (info latviešu valodā)

                 +371 26 674 746 (инфо на русском языке)

 

E-pasts: skltcs@gmail.com

 

Liepājas iela 3b, Rīga, Āgenskalns

Sporta centrs 3B, 3.stāvā

Sporta klubs "LTCS" tika dibināts 1988. gada Rīgā, ar pamatnovirzienu - popularizēt Tekvon-do cīņa. No 1995. gada klubā tika pasniegtas arī kikboksa nodarbības.

"LTCS" dibinātājs un vadītājs Meistars Vjačeslavs Semenkovs (8 Dans).

Ilgus gadus klubs "LTCS" ir Latvijas Tekvon-do federācijas (LTF) un Latvijas Kikboksinga Federācijas (LKF) sastāvā kā pilntiesīgs tās loceklis.

 

Nodarbības paredzētas visām vecuma grupām - sākot ar bērniem no 4 gadu vecuma.

 

Treniņu programmas tiek veidotas atbilstoši vecumam un pieredzei un ikvienā programmā par galvenajiem mērķiem tiek izvirzīti:

  • vispārējo fizisko īpašību attīstība atbilstoši vecuma posmam;
  • pašsajūtas un darbaspēju uzlabošana, veicinot radošu harmonisku un vispusīgu personības attīstību, kas izprot fizisko aktivitāšu un veselīga dzīvesveida nozīmi;
  • teikvon-do un kikboksa tehnikas apguve un pilnveide.

Latvijas Tekvon-do Centrālā skola ir iekļauta Latvijas Tekvon-do federācijas (LSFP, Atzītā federācija,  Atzīšanas apliecības nr. 96) sastāvā, kas ir Eiropas Tekvon-do federācijas un Starptautiskās Tekvon-do federācijas oficiālais pārstāvis, kā arī Latvijas Kikboksinga federācijas (LSFP, Atzītā federācija,  Atzīšanas apliecības nr. 42) biedrs. Latvijas Tekvon-do Centrālajā skolā strādā kvalificētu treneru kolektīvs. Treniņi notiek speciāli aprīkotās zālēs, kurās vienmēr ir tīrā vide un var justies komfortabli.

 

Mēs ik gadu rīkojam atestāciju eksāmenus (ziemā un vasarā), organizējam sporta treniņu nometnes, gan Latvijā, gan arī ārzemēs.

 

Mūsu klubs tika dibināts ar mērķi popularizēt Tekvon-do un Kikbokss Latvijā. Lai īstenotu šo mērķi, visu šo gadu garumā draudzīgā profesionālo treneru komanda nodarbojas ar sportistu sagatavošanu.

 

Mūsu audzēkņi aktīvi piedalās dažādās sacensībās, tai skaitā starptautiskās, ieņemot godalgotas vietas. Mūsu klubā māca arī tos, kuri vienkārši vēlas apgūt Tekvon-do un Kikboksa pamatus, jo tā ir brīnišķīga nodarbe gan pieaugušajiem, gan bērniem.

 

Kopumā SK "LTCS" apmeklē vairāk kā 100 cilvēki. Mūsu klubā ir grupas priekš visa vecuma cilvēkiem – no veterāniem un Latvijas sportistiem līdz pat trīsgadīgiem bērniem. Mēs esam pirmie, kas sāka dalīt grupas pēc vecuma. Fiziskā sagatavotība bērniem ir ļoti dažāda, mainīga un nestabila, taču mēs zinām, ka metodiski un pareizi sastādīti treniņi un regulāri trenējoties var panākt, ka vājais nākotnē var kļūt par fiziski spēcīgu cilvēku. Uzņemot skolā mēs nefiltrējam, neatlasām un neizvirzām prasības bērnu fiziskajai sagatavotībai, mēs izglītojam un audzinām ikkatru. 

 

Gribētos uzsvērt, ka "LTCS"  treniņi un sporta dzīve nenorobežojas tikai ar tekvon-do un kikboksu nodarbībām, bet papildus tam vēl notiek: futbola, basketbola, spartakiādes turnīri, treniņu nometnes, ekskursijas, uzstāšanās masa pasākumos ar paraugdemonstrējumiem un vēl daudzi citi pasākumi.

 

Katru gadu "LTCS" audzēkņiem obligāti jāapmeklē Sporta medicīnas aģentūra, kur tiek izieta padziļināta veselības pārbaude.

 

"LTCS" treneri regulāri paaugstina savu kvalifikāciju - apmeklējot vietējā un starptautiska mēroga seminārus un sacensības, kā arī starptautiskas sporta nometnes.

 

Mūsu vadošo sportistu rezultāti rāda, ka mēs esam uz pareizā ceļa! Fantastiskie panākumi Eiropas un pasaules čempionātos pēdējo gadu laikā dod mūsu jaunajiem audzēkņiem cerību un pārliecību, ka nav nekā neiespējama. Polinas Medvedevas piemērs spārno strādīgos un talantīgos sportistus. Un tieši tāpēc mūsu klubā parādās ar vien jaunas zvaigznītes.

 

Viens no "LTCS" galvenajiem uzdevumiem ir ne tikai audzēkņiem attīstīt visas iepriekš minētās īpašības, bet gan izveidot vidi, kur jauniešiem gribas nākt un darboties.

 

Tekvon-do un Kikbokss tas ir elastīgs ceļš, ko var apgūt ikvienā vecumā. Mēs esam pieejami visiem, kuriem ir nosprausti augsti un sasniedzami mērķi! Nāciet un izmēģiniet! Jūs vienmēr būsiet laipni gaidīti mūsu klubā!